pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 grudnia 2011
  • wyświetleń: 4514

40 lat Szkoły Podstawowej nr 13

W Szkole Podstawowej nr 13 w Wiśle Małej odbyły się obchody 40-lecia istnienia. Istnienia nie samej szkoły, która ma o wiele dłuższą historię, ale budynku, w którym obecnie się ona znajduje.

Goście zgromadzili się na hali namiotowej, która na potrzeby uroczystości przemieniła się w małą wioskę nad jeziorem. Całość przedstawienia osnuta była wokół "Bajki o Złotej Rybce". Wszyscy obecni mogli zapoznać się z historią szkoły, osiągnięciami uczniów oraz marzeniami związanymi z przyszłością, a dotyczącymi placu zabaw oraz boiska trawiastego.

40 lat Szkoły Podstawowej nr 13 - 11.2011 · fot.


Obok uczniów wystąpił również regionalny zespół Wiślanki.
Wśród zaproszonych gości była pani zastępca burmistrza Grażyna Goszcz, która w imieniu swoim oraz pana burmistrza odczytała list gratulacyjny. Ogromną niespodziankę wszystkim uczniom sprawił prezent od Pszczyńskiego Zarządu Edukacji - piłkarzyki.

Wszyscy zgromadzeni mogli podziwiać rozwieszone prace dzieci na temat "Szkoła moich marzeń", archiwalne zdjęcia absolwentów, ich zeszyty, a nawet mundurki. Goście zobaczyli też zdjęcia z kolejnych etapów budowy szkoły, hali sportowej oraz tzw. Łącznika. Mogli również zakupić pamiątki na zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski świątecznym kiermaszu, czy też ciasto i kawę w kawiarence przygotowanej przez Radę Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim.

Szkoła Podstawowa nr 13 w Wiśle Małej

43-200 Wisła Mała
ul. Sokoła 10

tel. 032 2123419

SP 13

REKLAMA

Komentarze