Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 10 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1617

OMBR dziękuje za wsparcie i pomoc

Caritas Archidiecezji Katowickiej Ośrodek Matka Boża Różańcowa w Pszczynie, składając życzenia wielu łask Bożych na Nowy Rok, pragnie serdecznie podziękować władzom samorządowym, instytucjom i urzędom za współpracę z naszą placówką w roku 2013.

Instytucje, do których chcemy szczególnie skierować nasze podziękowania za otrzymane dobro to PFRON oraz Starostwo Powiatowe w Pszczynie za przekazywane środki na działalność Warsztatu Terapii Zajęciowej, na zadanie: "Zorganizowanie i przeprowadzenie warsztatów muzycznych, promocja kultury i folkloru ziemi pszczyńskiej pt. Nie ma dróg zamkniętych" oraz na zadanie: "XI Międzyośrodkowe Zawody Sportowe dla Osób Niepełnosprawnych - Pszczyna-Suszec 2013".

Dziękujemy również Starostwu za przekazane środki na działalność Środowiskowego Domu Samopomocy w Pszczynie. Staroście Pszczyńskiemu dziękujemy za honorowy patronat nad XI Międzyośrodkowymi Zawodami Sportowymi - Pszczyna-Suszec 2013 i za sfinansowanie zakupu medali, statuetek i Przechodniego Pucharu Starosty Pszczyńskiego oraz za nieodpłatne użyczenie hali sportowej.

Podziękowania składamy także Starostwu Powiatowemu w Bielsku-Białej za przekazywane środki na działalność Warsztatu Terapii Zajęciowej, Urzędowi Gminy Miedźna za przekazane środki na działalność Środowiskowego Domu Samopomocy w Grzawie, Urzędowi Gminy Goczałkowice-Zdrój za wspieranie zadania: "Działania na rzecz wyrównywania szans osób niepełnosprawnych oraz osób z upośledzeniem umysłowym" w kwocie 5.000 złotych.

Pragniemy również podziękować Urzędowi Miasta Pszczyna za przekazane środki na działalność "Placówki wsparcia dziennego na osiedlu Stara Wieś" (kwota 29.710 złotych), za wspieranie zadania: "Rehabilitacja społeczna osób niepełnosprawnych i starszych z zaburzeniami psychicznymi i upośledzeniem umysłowym ze szczególnym uwzględnieniem integracji ze środowiskiem lokalnym i organizacją czasu wolnego" w kwocie 8.550 złotych.

Dziękujemy także Urzędowi Gminy Czechowice-Dziedzice za wspieranie zadania: "Działalność na rzecz osób niepełnosprawnych obejmująca przewóz osób niepełnosprawnych, prowadzenie terapii, rehabilitacji oraz działania integracyjne" w kwocie 15.000 złotych. Chcemy również podziękować Urzędowi Gminy Suszec za wspieranie zadania: "Dowóz osób niepełnosprawnych z terenu Gminy Suszec do Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie" oraz za wsparcie zadania: "Wycieczka dla osób niepełnosprawnych i zaburzonych psychicznie z Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie do Dźwirzyna i Brennej w tym osoby z Gminy Suszec" w kwocie 1.722,44 złotych.

Wójtowi Gminy Suszec dziękujemy za honorowy patronat nad XI Międzyośrodkowymi Zawodami Sportowymi - Pszczyna-Suszec 2013 i za nieodpłatne użyczenie hali sportowej.

Nasze podziękowania kierujemy do wszystkich dobrodziejów za wszelkie wsparcie, przejawy życzliwości i otwartości na nasz Ośrodek i jego Podopiecznych. Życzymy wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.

OMBR Pszczyna / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA