Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 stycznia 2014
  • 23 stycznia 2014
  • wyświetleń: 2227

Jasełka z OMBR w Centrum Kultury

Za nami:

23 stycznia (czwartek) w Pszczyńskim Centrum Kultury, na dużej Sali Widowiskowej, o godzinie 18.00 wystawione zostaną tegoroczne Jasełka przygotowane w Ośrodku Matka Boża Różańcowa w Pszczynie.

OMBR, jasełka
Jasełka z OMBR · fot.


Diabełek - szpieg, przebrany w gęsie pióra, wysłany przez Lucyfera do aniołków, po to, by dowiedzieć się, jak najwięcej o nowo narodzonym Królu. Co z tego wyniknie?

W tegorocznych jasełkach podopiecznych Ośrodka wsparli chłopcy z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Łące oraz dziewczyny z Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie.

Wstęp na jasełka jest bezpłatny natomiast obowiązywać będą darmowe zaproszenie do odebrania w Ośrodku lub w Pszczyńskim Centrum Kultury.

Jasełka są wpisane w harmonogram imprez objętych zbiórką publiczną, dlatego po jasełkach, dla osób chętnych, będą wystawione puszki kwestarskie.


43-200 Pszczyna
ul. Piastowska 1

tel. 032 2104551

OMBR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA