pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 11873

Zderzenia drogowe na DK-1

W poniedziałek w godzinach popołudniowych doszło do zdarzenia drogowego na Drodze Krajowej nr 1 na wysokości Kobióra.

Na wysokości zjazdu na Promnice zderzyły się samochód ciężarowy i osobowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierowca ciężarówki, jadąc w kierunku Bielska-Białej postanowił zawrócić. W tym momencie uderzył w niego pojazd jadący lewym pasem (również w kierunku Bielska-Białej). Dwie osoby podróżujące samochodem osobowym zostały przewiezione do szpitala.

To nie jedyne nieszczęśliwe zdarzenie drogowe na drodze krajowej nr 1 w ostatnich dniach. W niedzielę rano (zdjęcia poniżej) na odcinku między Kobiórem a Piaskiem do rowu wpadł samochód ciężarowy, a w związku z prowadzoną akcją na trasie bardzo długo odczuwalne były utrudnienia.

Ciężarówka w rowie przy DK-1 - 27.04.2014 · fot.


Ponadto w sobotę do rowu przydrożnego przy DK-1 na wysokości Pszczyny (przy rzecze Pszczynce) wpadł samochód osobowy marki Ford Escort. Do jego wyciągnięcia konieczna była interwencja pomocy drogowej.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.