Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 maja 2014
  • 23 sierpnia 2014
  • wyświetleń: 23119

Jurek, Karol wrócili z Cabo da Roca

99 dni, ponad 9700 km, 14 wymienionych szprych i 4 pęknięte dętki - tak, w krótkim żołnierskim rozliczeniu, podsumowują swoją wyprawę Pszczyna - Cabo da Roca - Pszczyna, Jurek Wojciechowski i Karol Czech.

W czwartek 22 sierpnia podróżnicy przy dźwiękach rowerowych dzwonków wjechali na pszczyński rynek. Przywitanie rozpoczęło się od wręczenia wieńców "laurowych" i pamiątkowych medali. Specjalnie dla nich został upieczony również tort, oczywiście w formie roweru.

Jurek i Karol wrócili do Pszczyny - 22.08.2014 · fot.


Podróżnicy wyjechali z Pszczyny 15 maja. W sobotę 5 lipca osiągnęli cel swojej podróży - najbardziej na zachód wysunięty kraniec Europy - przylądek Cabo da Roca.Wyznaczona droga prowadziła podróżników przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję i Hiszpanię aż do Portugalii.

Jurek Wojciechowski
30 czerwca Jurek i Karol przekroczyli granicę Portugalii


Poszczególne etapy wyprawy można zobaczyć na stronie: mapsengine.google.com/map/viewer?mid=zYKqm6DxqOxw.kucJ1LW_n-Ys oraz na Facebooku: www.facebook.com/pszczynaportugalia

Zachęcamy również do przypomnienia sobie materiału wideo:

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA