Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 lipca 2014
  • wyświetleń: 2188

Będą nowe place zabaw

W najbliższych miesiącach w Mizerowie i w Radostowicach powstaną place zabaw. Każdy z obiektów będzie posiadał bezpieczną nawierzchnię pod nowoczesnymi urządzeniami oraz terenem zielonym.

Pierwszy z placów zabaw powstanie przy ul. Dworcowej 42 w Radostowicach. Dzieci uczęszczające do pobliskiego przedszkola będą mogły skorzystać z huśtawki łańcuchowej dwuosobowej, huśtawki wagowej, piaskownicy, bujaka sprężynowego, skałki wspinaczkowej, gry zręcznościowej UFO oraz tablicy rysunkowej DUO.

Kolejny teren rekreacyjny wybudowany zostanie w ramach rządowego programu "Radosna szkoła - szkolny plac zabaw" przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mizerowie. Wśród wyposażenia tego placu zabaw znajdzie się huśtawka wahadłowa podwójna, urządzenie sprawnościowe, czyli zestaw przeplotni linowych, poręcz gimnastyczna, równoważnia, a także zestaw 2 wież z mostkiem, z równoważnią, ścianką wspinaczkową, zjeżdżalnią, drążkiem strażackim,
pochylnią oraz drabinką linową.

Prace budowlane wraz z montażem urządzeń na obu placach zabaw potrwają do 31 października.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA