Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 28 lipca 2014
  • wyświetleń: 3052

Zdobądź kwalifikacje zawodowe!

Szkolenia zawodowe, kursy prawa jazdy czy poradnictwo indywidualne to tylko część programu realizowanego w Suszcu projektu "Iskra - aktywizacja społeczno- zawodowa".

W dotychczasowych edycjach programu uczestnicy i uczestniczki zdobyli takie kwalifikacje jak: prawo jazdy kat. "B", spawacz, operator koparko-ładowarki, kosmetyczka, krawcowa, kucharz, przedstawiciel handlowy, piercing i inne.

Osoby zainteresowane zdobyciem nowych kwalifikacji zawodowych mogą uzyskać szczegółowe informacje osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Suszcu, telefonicznie pod numerem: 449-30-83 lub mailowo: gopssuszec@gopssuszec.wizja.net. Projekt jest skierowany do mieszkańców Gminy Suszec.

GOPS oferuje uczestnikom udział w zajęciach grupowych z zakresu rozwoju kompetencji społecznych, szkolenia zawodowe oraz poradnictwo indywidualne. 

---

Projekt jest realizowany w ramach Priorytetu VII Promocja integracji społecznej, Działania 7.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA