Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 września 2014
  • wyświetleń: 2275

Powstaje chodnik w Mizerowie

Mieszkańcy Mizerowa mają powody do zadowolenia. Oddano do użytku kolejny etap budowy chodnika wraz z kanalizacją deszczową przy ul. Wyzwolenia. Dzięki przekazanym przez gminę Suszec środkom wykonano nowy chodnik z kostki betonowej wraz z kanalizacją deszczową.

Jak powiedział starosta Paweł Sadza, dzięki bardzo dobrej współpracy z gminą Suszec, jeszcze w bieżącym roku wykonany zostanie kolejny, ostatni już etap budowy chodnika, kończąc w ten sposób całość inwestycji pomiędzy ulicami Mały Dwór i Nadrzeczną w Mizerowie.

Chodnik ul. Wyzwolenia


Starosta podkreślił, że w dalszych planach jest budowa ciągu pieszo - rowerowego łączącego Mizerów z Warszowicami wraz z przebudową mostu na Pawłówce, jak również połączenie nowego chodnika z chodnikiem w centrum miejscowości. Dzięki realizacji tych planów powstanie jednolity blisko 13 kilometrowy ciąg pieszy, a tam gdzie to możliwe ciąg pieszo-rowerowy łączący Suszec, Kryry, Mizerów i Warszowice.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA