Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 października 2014
  • wyświetleń: 11377

Tragedia na terenie kopalni

W środę na terenie kopalni "Krupiński" w Suszcu doszło do tragicznego wypadku, w którym zginął 29-letni mieszkaniec Żywca. Na mężczyznę, który ubijał podłoże, najechał samochód ciężarowy Kamaz.

kopalnia krupiński suszec
Kopalnia "Krupiński" w Suszcu · fot.


Około godziny 14.00 na terenie kopalni wykonywano prace budowlane. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 57-letni kierowca Kamaza, w trakcie cofania najechał na innego pracownika, który w tym czasie ubijał podłoże zagęszczarką.

29-latek poniósł śmierć na miejscu. Nie wiadomo, dlaczego kierowca samochodu nie zdołał w porę zareagować. Był trzeźwy w chwili zdarzenia.

Teraz szczegóły ustalą kryminalni. Zbadają także przebieg prac budowlanych i ich zgodność z obowiązującymi normami. Analiza będzie dotyczyła ewentualnych uchybień, które mogłyby mieć wpływ na ten wypadek. Prokurator, który był obecny na miejscu zdarzenia, zarządził sekcję zwłok.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA