Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 października 2014
  • wyświetleń: 6406

Liczne kradzieże w naszym regionie

Od początku października w naszym powiecie doszło do wielu kradzieży. Jak widać po skradzionych przedmiotach, dla złodzieja każdy łup jest dobry.

W środę (1 października) w Pawłowicach skradziono dwa zestawy drewnianych mebli ogrodowych o wartości 2800 złotych.

Dwa dni później policyjne statystyki wzbogaciły się o pięć kradzieży, do czterech z nich w Pszczynie. Z parkingu przy ulicy Słonecznej skradziono rower Kellys Magic Master o wartości 3000 złotych, z piwnicy budynku przy ulicy Korfantego z piwnicy skradziono rower Merida (o wartości 800 złotych).

Nie skończyło się jednak wyłącznie na kradzieży rowerów. Z punktu skupu złomu przy ulicy Szaraków skradziono złom miedziany i aluminiowy, przewody elektryczne oraz sprzęt spawalniczy. Straty wyceniono na 5000 złotych. Z kolei z piwnicy budynku przy ulicy Bednorza zniknął osprzęt do instalacji wodnych i gazowych o wartości 1500 złotych.

Do jeszcze jednej kradzieży doszło tego dni w Kryrach. Sprawca wyłamał drzwi tarasowe i wszedł do domu przy ul. Garusa. Skradł telefon komórkowy marki Samsung, pieniądze i biżuterię.

Dzień później z pomieszczenia socjalnego pszczyńskiego szpitala skradziono portfel, w którym były dokumenty i pieniądze.

W niedzielę w nocy włamano się do sklepu spożywczego przy ulicy Pszczyńskiej w Miedźnej. Skradziono paczki papierosów.

Sprawcy wszystkich wymienionych kradzieży pozostają nieznani.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA