Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 14 października 2014
  • wyświetleń: 5278

Jeździli "na podwójnym gazie"

Policjanci z powiatu pszczyńskiego w ostatnich dniach zatrzymali kilku kierowców, którzy siadali za kierownicę, mimo, że wcześniej spożywali alkohol.

W miniony czwartek w Radostowicach na ulicy Pszczyńskiej mundurowi zatrzymali do kontroli 53-letniego mieszkańca tej miejscowości. Mężczyzna kierował Volkswagenem, będąc w stanie nietrzeźwości (ok. 1,4 promila).

Dzień później w Goczałkowicach na ulicy Uzdrowiskowej w ręce funkcjonariuszy wpadł 28-latek. Kierował VW Transporterem, mając we krwi ponad 2,3 promila. Swoją jazdę zakończył, uderzając w drzewo.

Trzy osoby zatrzymano w sobotę. W Pszczynie na ulicy Korfantego zatrzymano 39-letniego łączanina w Lancii (ponad 3 promile), w Suszcu na ul. Św. Jana 57-latka w VW Golfie (ok. 1,5 promila), a w Jankowicach na ul. Żubrów 18-latka w samochodzie marki Daewoo Lanos (ok. 0,6 promila).

Pijanego kierowcę zatrzymano również w niedzielę na ulicy Żubrów. 46-latek z Jankowic kierował samochodem marki Renault Megane, chociaż był nietrzeźwy. Badanie wykazało ponad 2,4 promila.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA