Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 21 października 2014
  • wyświetleń: 9749

Suszec: wypadek na Pszczyńskiej

Na ulicy Pszczyńskiej w Suszcu doszło do wypadku drogowego, w którym poszkodowane zostały dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 11.30. Na miejscu zderzyły się samochód osobowy Seat Ibiza oraz ciężarowe Iveco Stralis. Do momenty przyjazdu pogotowia strażacy udzielili pomoc poszkodowanemu 46-latkowi, który znajdował się wewnątrz pojazdu. Czynności te polegały m.in. na tamowaniu krwotoków, stabilizacji szyjnego odcinka kręgosłupa oraz wsparciu psychicznemu do czasu przybycia zespołów pogotowia ratunkowego.

Suszec, Pszczyńska, wypadek
Wypadek na ulicy Pszczyńskiej w Suszcu (17.10.2014) · fot.


Suszec, Pszczyńska, wypadek
Wypadek na ulicy Pszczyńskiej w Suszcu (17.10.2014) · fot.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia dwóch zespołów PR Pszczyna, poszkodowany został ewakuowany na zewnątrz pojazdu i przekazany służbom medycznym. Wszyscy poszkodowani (dwie osoby) zostali przewiezieni do szpitala w Pszczynie.

W dalszej fazie akcji, strażacy pomagali w kierowaniu ruchem drogowym oraz odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach i usunęli plamę oleju z jezdni.

W działaniach, które zakończono ok. godziny 16:30, uczestniczyły: 2 zastępy JRG Pszczyna, 2 zastępy JRG Żory, 1 zastęp OSP Rudziczka, 2 zespoły PR z Pszczyny, 3 patrole KPP w Pszczynie oraz pomoc drogowa.

new / pless.pl, źródło: KP PSP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA