Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 października 2014
  • 26 października 2014
  • wyświetleń: 4020

Sprawdź historę swoich chorób

Za nami:

W Starostwie Powiatowym w Pszczynie będzie można założyć konto w Zintegrowanym Informatorze Pacjenta. Doradcy Narodowego Funduszu Zdrowia będą do dyspozycji 27 października w godzinach od 10.00 do 16.00 oraz 28 października od 10.00 do 14.30.

Zintegrowany Informator Pacjenta to ogólnopolski portal internetowy udostępniający zarejestrowanym użytkownikom dane o ich leczeniu oraz finansowaniu leczenia od 2008 roku. Pacjent w internecie może zweryfikować czy jego wizyta w poradni, pobyt w szpitalu czy specjalistyczne badanie było właściwie odnotowane i jakie koszty poniósł w związku z tym NFZ. Rejestracja i korzystanie z ZIP-u są bezpłatne.

ZIP
fot.


Do tej pory pacjenci z powiatu pszczyńskiego chcący zarejestrować się w systemie musieli udać się do oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia w Tychach. Dostęp do ZIP będzie można uzyskać także w Pszczynie.

W dniach 27 października (10.00-16.00) oraz 28 października (10.00-14.30) w Starostwie Powiatowym przy ul. 3 maja 10 w Punkcie Obsługi Klienta utworzony zostanie punkt konsultacyjny. Doradcy NFZ udzielą wszelkich informacji oraz pomogą w założeniu konta w systemie ZIP. Mieszkańcy chcący zarejestrować się w systemie powinni zabrać ze sobą dowód tożsamości.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.