Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 30 października 2014
  • wyświetleń: 6117

Na podwójnym gazie i ciągłej

Jazda na podwójnym gazie i wyprzedzanie na"podwójnej ciągłej były przyczyną dwóch ostatnich wypadków w powiecie pszczyńskim.

We wtorek kierowca peugeota, 32- letni mieszkaniec Czechowic- Dziedzic, jechał ul. Jeziorną w kierunku centrum Goczałkowic-Zdroju. Na łuku drogi, w miejscu, gdzie znajduje się podwójna linia ciągła, wyprzedzał inny samochód. To właśnie wówczas doszło do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka golfem. Kierował nim 74- letni mieszkaniec Goczałkowic. Obydwaj panowie byli trzeźwi. Ucierpiały panie - pasażerka volkswagena i peugeota, które zostały przewiezione do szpitala.

W tym samym dniu w Suszcu na skrzyżowaniu ulic Św. Jana i Pszczyńskiej doszło do innego wypadku. Przed północą, 47- letni rowerzysta jechał ul. Św. Jana w kierunku ul. Baranowickiej. Mężczyzna wyjechał na główną drogę z pierwszeństwem i zderzył się z samochodem. Kierowca skody, 52- letni mieszkaniec Wisły-Wielkiej, jechał ul. Pszczyńską w kierunku Żor. Był trzeźwy w chwili zdarzenia. Niestety przeprowadzone badanie stanu trzeźwości rowerzysty wykazało ponad 3, 5 promila alkoholu w jego organizmie. Mężczyzna, z obrażeniami ciała, trafił pod opiekę lekarzy.

ups / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA