Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 1 listopada 2014
  • 23 listopada 2014
  • wyświetleń: 6029

Kolejna publikacja o Pszczynie

W minioną środę w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie odbyła się promocja kolejnej, już dziesiątej, publikacji z serii wydawniczej Biblioteczki Ziemi Pszczyńskiej. Jest to książka dr. Grzegorza Sztolera "Pszczyna. Studia nad przestrzenią miejską do połowy XVI wieku".

pszczyna studia nad przestrzenią miejską, książka


Spotkanie z autorem rozpoczął starosta pszczyński Paweł Sadza, który przywitał przybyłych gości i zachęcił do lektury książki o przestrzeni miejskiej średniowiecznej Pszczyny. Tematykę publikacji przybliżyli zebranym gościom autor dr Grzegorz Sztoler.

dr Grzegorz Sztoler "Pszczyna. Studia nad ..."


Publikacje wydawane w ramach projektu Biblioteczka Ziemi Pszczyńskiej służą jako materiały promocyjne powiatu, przekazywane są do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Pszczynie, jej filii, gminnych bibliotek powiatu oraz bibliotek szkół prowadzonych przez powiat. Stanowią one cenną pamiątkę naszej lokalnej tradycji.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA