Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 grudnia 2014
  • wyświetleń: 5863

Włamania i kradzieże w powiecie

W ostatnim tygodniu policjanci odnotowali kilka włamań oraz kradzieży. Łupem złodziei stały się rower, pieniądze i biżuteria.

Już na początku minionego tygodnia (w poniedziałek) złodzieje dali o sobie znać. Ze stojaka na rowery, który znajduje się przy ulicy Bogedaina, skradziono rower marki Giant o wartości 700 złotych.

Dzień później doszło do włamania do domu przy ulicy granicznej w Gilowicach. Sprawca wybił szybę w oknie, dostał się do środka, a po przeszukaniu pomieszczeń skradł pieniądze.

W środę z samochodu marki Mercedes, zaparkowanego przy ul. Jadwigi w Pszczynie, skradziono dwa akumulatory. Straty wyceniono na 700 złotych.

Tego samego dnia nieznany sprawca włamał się do sklepu przy ulicy Szewczyka w Studzienicach. Wyłamał wejściowe drzwi, przeszukał pomieszczenia, lecz z niewiadomych przyczyn niczego nie skradł.

12 grudnia włamano się do domu jednorodzinnego przy ulicy Dworcowej w Radostowicach. Sprawca wybił szybę i wyłamał okno. Ze środka zabrał złotą biżuterię, zegarek i pieniądze.

W niedzielę w Suszcu doszło do kolejnego włamania. Z domu jednorodzinnego przy ulicy Wielodroga skradziono pieniądze. Złodziej dostał się do środka po wyłamaniu drzwi balkonowych.

Sprawcy powyższych włamań lub kradzieży pozostają na chwilę obecną nieznani. Osoby, które mogłyby pomóc w ich ustaleniu, są proszone o kontakt z policją.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA