Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 marca 2015
  • 23 marca 2015
  • wyświetleń: 6273

Jak tanio podróżować po świecie?

Jak zaplanować podróż, by nie zapłacić fortuny? Czy da się w ogóle tanio podróżować? Na te pytania odpowiadają goście Pawła Bańczyka, mieszkańca naszego powiatu, który sam na rowerze pojechał nad wybrzeże Bałtyku.

- Pomysł na nakręcenie takiego cyklu wideo wziął się z mojego zafascynowania podróżami. Pojechałem rowerem na Hel, ale niestety dalsze podróże musiałem odłożyć na okres po maturze. Niedawno zaświtał mi w głowie plan zrobienia czegoś, żeby pokazać moim znajomym, rodzicom i innym ludziom, że do podróży nie potrzeba masy pieniędzy i znajomości pięciu języków. Wystarczy pomysł i determinacja - tłumaczy pawłowiczanin Paweł Bańczyk.

Paweł Bańczyk i Karol Lewandowski
Paweł Bańczyk podczas rozmowy z Karolem Lewandowskim z "Busem Przez Świat". · fot.


Cykl "Tanio Przez Świat" zawiera na razie pięć filmików. Na razie, bo w planie jest nagranie kolejnych wywiadów. Autor przeprowadził już rozmowy m.in. z Karolem Lewandowskim, Mieczysławem Bieńkiem, Frankiem Kukiołą oraz Tomaszem Bojarczukiem. - Autostopem do Indii, zwiedzanie USA za 8$, spotkanie z Dalajlamą, podróż Fiatem 126p po Europie, spalenie chaty Talibom w Afganistanie - o takich wyczynach opowiadają moi goście - komentuje Paweł.

Zachęcamy do obejrzenia wywiadów publikowanych przez Pawła na jego kanale w serwisie YouTube

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA