Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 maja 2015
  • 24 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2703

Bezpłatne kardiotesty w szpitalu

W sobotę, 20 czerwca w Szpitalu w Pszczynie, odbyły się bezpłatne badania profilaktyczne wykrywające nieprawidłowości w funkcjonowaniu serca oraz oceniające poziom ryzyka zachorowalności.

Bezpłatne kardiotesty w szpitalu - 20.06.2015


Zainteresowanie akcją było duże. Z badań skorzystało 115 osób. Wszyscy przebadani otrzymali wyniki pomiarów ciśnienia tętniczego krwi, pomiary wzrostu, wagi i obwodu talii. Zostały wykonane również badania krwi pod kątem glukozy i cholesterolu. Pacjenci ze złym ciśnieniem tętniczym krwi byli od razu kierowani na izbę przyjęć.

- Cieszymy się, że Kardiotest został zrealizowany z powodzeniem. Mamy nadzieję, że udało nam się uświadomić mieszkańcom Pszczyny jak ważna jest profilaktyka chorób serca oraz systematyczność badań. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się zorganizować więcej tego typu akcji - mówią przedstawiciele Fundacji Pro Salute Omnium z Katowic, organizatorzy akcji. - Serdecznie dziękujemy Szpitalowi Centrum Dializa za współpracę oraz wszystkim uczestnikom za przybycie - dodają.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.