Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 czerwca 2015
  • wyświetleń: 9470

Pani Katarzyna schudła 21,5 kg

Artykuł sponsorowany:

Jak schudnąć 21,5 kg w 5 miesięcy? Przeczytajcie krótki wywiad z Panią Katarzyną, która wraz z Centrum Dietetycznym Naturhouse z Pszczyny osiągnęła ten imponujący wynik.

logo naturhouse


naturhouse
Pani Katarzyna z Pszczyny przed i po kuracji. W środku Maja Estkowska - dietetyk Naturhouse w Pszczynie


Co było przyczyną Pani problemów z wagą?

Nadprogramowe kilogramy pojawiły się po dwóch ciążach, ale to nie jedyna przyczyna, problemem były też duże ilości słodyczy bez, których nie wyobrażałam sobie życia i podjadanie.

Czy próbowała się Pani odchudzać?

Tak, próbowałam się odchudzać na własną rękę. Każda próba kończyła się fiaskiem już po tygodniu, czy dwóch i wracałam do starych przyzwyczajeń. Brakowało mi motywacji. Dokuczało mi zmęczenie i złe samopoczucie. Wiedziałam, że sama sobie nie poradzę, więc postanowiłam oddać się w ręce specjalistów i wybrałam Naturhouse.

Co zaskoczyło Panią najbardziej w diecie?

Nie ukrywam, że po pierwszej wizycie miałam mieszane odczucia, czy dam radę. Jednak dieta okazała się miłym zaskoczeniem. Nie byłam głodna, a spożywanie 5 posiłków dziennie o regularnych porach nie jest tak trudne. Wszystko jest kwestią zorganizowania. Bardzo zaskoczyło mnie to, że jedząc tak dużo chudnę.

Co zyskała Pani dzięki diecie?

Czuję się teraz świetnie! Pozbyłam się niechcianych kilogramów, dobrze wyglądam, moje samopoczucie jest dużo lepsze, jestem sprawniejsza, dzięki czemu mogę aktywnie spędzać czas z rodziną. Kiedyś kupowanie ubrań było dla mnie udręką, teraz to dla mnie przyjemność. Kuracja w Naturhouse nauczyła mnie jeszcze jednej bardzo ważnej rzeczy- dobrych nawyków żywieniowych, które zostaną ze mną już na zawsze.

Katarzyna Widłok

  • Wiek: 36 lat
  • Wzrost: 170 cm
  • Waga przed dietą: 90,7 kg
  • Waga po diecie: 69,2 kg
  • Czas diety: 5 miesięcy


naturhouse
Dietetyk Naturhouse w Pszczynie- Maja Estkowska - Pani Katarzyna przeszła wspaniałą metamorfozę. Od samego początku wiedziała, co chce osiągnąć. Była bardzo zdyscyplinowana, nie poddawała się nawet w momentach kryzysu i konsekwentnie dążyła do celu, który sobie wyznaczyła.
LokalizacjaGodziny otwarcia:

  • Poniedziałek, Piątek: 8.00-16.00
  • Wtorek, Czwartek: 11.00-19.00
  • Środa: 10.00-18.00


Centrum Dietetyczne Naturhouse

43-200 Pszczyna
ul. Rymarska 1

tel. 32 793- 58 -70
kom. 882-146- 626