Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 lipca 2015
  • wyświetleń: 5254

Ukradli części sieci trakcyjnej

W czwartek na szlaku Kobiór - Pszczyna doszło do kradzieży obciążników sieci trakcyjnej. Dzięki sprawnej akcji funkcjonariuszy, skradzione elementy zostały już odzyskane, a sprawcy ujęci.

Straż Ochrony Kolei, SOK
SOK odzyskała skradzione obciążniki. · fot.


W czwartek około godziny piętnastej do służby dyżurnej Posterunku SOK w Czechowicach Dziedzicach wpłynęła informacja, że w pobliżu wiaduktu szlaku Kobiór - Pszczyna dwóch mężczyzn dokonuje kradzieży obciążników sieci trakcyjnej. Na miejsce bezzwłocznie skierowano funkcjonariuszy SOK i Policji. Mundurowi zauważyli brak czterech obciążników. Dokonali więc kontroli pobliskiego punktu skupu złomu, gdzie odnaleźli skradzione elementy.

Dzięki prowadzonej w punkcie skupu dokumentacji funkcjonariusze ustalili dane osób sprzedających, którymi okazali się dwaj mieszkańcy miejscowości Kobiór, w wieku 45 i 38 lat. Sprawcy zostali już ujęci. Dalsze czynności w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pszczynie.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA