Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 września 2015
  • wyświetleń: 11256

Pszczyńska policjantka będzie strzelać

Policjantka z wydziału ruchu drogowego - st. sierż. Ewelina Rojczyk - zasiliła szeregi pszczyńskiej drużyny, która weźmie w czwartek udział w zawodach strzeleckich o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji. Ewelina Rojczyk wspólnie ze swoimi kolegami z jednostki - sierż. szt. Bartoszem Królem i sierż. szt. Dawidem Prygą, będzie rywalizowała z prawie 200 wyborowymi strzelcami.

Ewelina Rojczyk
st. sierż. Ewelina Rojczyk będzie reprezentować naszą jednostkę na zawodach strzeleckich o Puchar Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji · fot.


Zawody odbędą się na strzelnicy w Siemianowicach Śląskich. Zawodnicy wystartują w dwóch konkurencjach: strzelaniu dokładnym i strzelaniu szybkim. Każde z nich zostanie przeprowadzone z dystansu 25 metrów. Dodatkowo rozegrana zostanie konkurencja przeznaczona dla instruktorów tj. strzelanie dokładne z jednej ręki.

Ewelina Rojczyk
st. sierż. Ewelina Rojczyk · fot.


Nasze policyjne trio będzie rywalizowało z funkcjonariuszami Biura Ochrony Rządu, Komendy Głównej Policji, Centralnego Biura Śledczego Policji, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Biura Spraw Wewnętrznych, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Wojska Polskiego, Straży Granicznej, Służby Więziennej. W zawodach rywalizować będą także drużyny z Komendy Stołecznej Policji i komend wojewódzkich oraz z 32 jednostek garnizonu śląskiego.

Ewelina Rojczyk, policja, broń
st. sierż. Ewelina Rojczyk wraz z kolegami z drużyny - sierż. szt. Bartoszem Królem i sierż. szt. Dawidem Prygą


Życzymy powodzenia i miejsca na podium!

ups / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA