pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 października 2015
  • 17 października 2015
  • wyświetleń: 4015

Liderka Platformy wierzy w sukces

Kampania wyborcza jest już na finiszu. W piątek na ulicy 11 Listopada i placu Wojska Polskiego w Bielsku-Białej swoje pięć minut mieli kandydaci Platformy Obywatelskiej. Zapowiadane wcześniej spotkanie na pszczyńskim rynku nie doszło do skutku.

Kampania PO w Bielsku-Białej - 16.10.2015 · fot.


W piątek kandydaci Platformy Obywatelskiej do Sejmu mieli napięty terminarz. Jednym z punktów piątkowego objazdu po okręgu wyborczym był postój w Bielsku-Białej. W stolicy Podbeskidzia można było spotkać czołówkę listy wyborczej PO.

- Wierzę w ostatnią prostą, czyli najbliższy tydzień. Myślę, że debata pani Premier Ewy Kopacz z panią Beatą Szydło przełamie sondaże. Jestem optymistką, zawsze wierzę w sukces - mówiła Mirosława Nykiel.

Mirosława Nykiel w Bielsku-Białej - 16.10.2015 · fot.


W 2011 roku Mirosława Nykiel zdobyła najwięcej głosów w naszym okręgu. Podobnie jak cztery lata temu bezpośrednim kontrkandydatem liderki PO w Bielsku-Białej będzie poseł PiS-u - Stanisław Szwed. - Będę walczyć o każdy głos z posłem Stanisławem Szwedem. Rozmawialiśmy nawet o tym jakiego wyniku się spodziewa. Wierzę w swój dobry wynik, bo ciężko na to pracuję. Nie tylko w kampanii, ale całą kadencję - kończy Mirosława Nykiel.

Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się w niedzielę 25 października.

ab / pless.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.