Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 października 2015
  • wyświetleń: 6602

Marcin odpadł z Mam Talent

Pomimo pozytywnej reakcji na taniec Marcina Pastuszki i udzieleniu trzech głosów na "tak, jurorzy nie dali 21-latkowi z Radostowic szansy, by zaprezentował swojej umiejętności w dalszych etapach programu "Mam talent".

Marcina Pastuszki, mam talent
Marcina Pastuszki nie zobaczymy w kolejnych odcinkach programu Mam Talent · fot.


Po sobotnich burzliwych obradach, jury wybrało 40 uczestników, którzy wystąpią w półfinałowych odcinkach emitowanych na żywo. W ich gronie zabrakło miejsca dla 21-letniego Marcina Pastuszki, który podczas castingu urzekł jurorów tańcem zadedykowanym dla zmarłej mamy.

Po swoim pokazie Marcin mówił - pomysłów na występ było wiele, ale że taka okazja mogła się więcej nie powtórzyć w takim programie, postanowiłem zatańczyć dla Mamy. W tym tańcu pokazałem dużo emocji. To był dla mnie przełom, bo nigdy nikomu nie dedykowałem mojego tańca. Gdy wychodziłem na scenę nawet nie myślałem o tym, jaki będzie werdykt. Oczywiście, że się cieszyłem, że dostałem 3 x tak, ale dla mnie to był dodatek do tego wszystkiego.

Występ castingowy Marcina można zobaczyć na oficjalnej stronie "Mam Talent".

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA