Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 27 października 2015
  • 28 października 2015
  • wyświetleń: 9616

Paulina Chromik Polakiem Roku?

Pochodząca z Pszczyny Paulina Chromik została nominowana w Holandii do nagrody Polonus - Polak Roku 2015 w kategorii Młody Polak Sukcesu.

Pszczynianka Paulina Chromik liczy na Was głos
fot.


Paulina jest przykładem kogoś, kto w bardzo krótkim czasie osiągnął wiele dzięki ciężkiej pracy, wytrwałości i zaangażowaniu. Pracuje w Holenderskim Ministerstwie Infrastruktury i Środowiska, gdzie piastuje ważną funkcję i zajmuje się projektami związanymi z Unią Europejską. Paulina mieszka w Den Haag i tutaj udziela się społecznie pomagając Polakom w nauce języka holenderskiego i integracji. Jest aktywną wolontariuszką w tamtejszych społecznych organizacjach, promując polską kulturę za granicami Polski. Mimo że mieszka w Holandii, jest ciągle silnie związana z Pszczyną i Śląskiem.

Głos na Paulinę Chromik można oddać na stronie www.polonus.nl. Wystarczy kliknąć w kółeczko pod jej zdjęciem, wpisać swój adres e-mail i potwierdzić kliknięciem w link, który zostanie wysłany na podany adres. Głosować można do 15 listopada.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA