Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 stycznia 2016
  • 29 stycznia 2016
  • wyświetleń: 24356

Deweloperzy budują na potęgę

Pszczyńscy deweloperzy budują na potęgę. Wkrótce w naszym mieście oddanych do użytku zostanie prawie 200 nowych mieszkań. Mowa o trzech inwestycjach przy ulicy Batorego, Szymanowskiego i na osiedlu Piastów. Ceny oscylują w granicach 4000 - 4500 złotych za metr kwadratowy.

Inwestycja przy ul. Batorego w Pszczynie · fot.


Przy ulicy Batorego powstaje budynek wielorodzinny z 29 lokalami mieszkalnymi o powierzchni od 40 do 90 mkw. Niektóre z mieszkań będą dwupoziomowe i posiadają duże powierzchnie tarasów. Inwestorem jest spółka SJ-System Stefan Kolon, Jacek Matyszkiewicz s.c. Planowany termin zakończenia inwestycji to maj tego roku. Mieszkania są już w sprzedaży, szczegółowe informacje można uzyskać na stronie mieszkaniabatorego.pl.

Inwestycja przy ulicy Szymanowskiego w Pszczynie - Osiedle Laurowe · fot.


Przy ulicy Szymanowskiego ma docelowo powstać pięć czterokondygnacyjnych budynków, w sumie z 50 lokalami o powierzchni od 33 do 72 mkw. W tym roku planowane jest zakończenie budowy czterech budynków - dwa pierwsze w połowie roku, kolejne dwa jesienią. Każde mieszkanie będzie miało swój balkon i/lub taras oraz komórkę lokatorską. Osiedle będzie zamknięte i monitorowane. Inwestorem jest XCONSULTER Sp. z o.o. Szczegóły oferty dostępne są na stronie www.osiedle-laurowe.pl.

Inwestycja przy osiedlu Piastów - Osiedle Tarasowe · fot.


Przy osiedlu Piastów powstają z kolei trzy budynki wielorodzinne, które zaoferują prawie 100 mieszkań o powierzchni od 27 do 105 m kw. Każde mieszkanie będzie miało swój taras lub ogródek. Osiedle, podobnie jak te przy ul. Szymanowskiego, będzie zamknięte i monitorowane. Znajdzie się tu też garaż podziemny. Inwestorem jest firma Jawabud. Pierwszy z budynków jest na ukończeniu. Informacje na temat tej inwestycji dostępne są na stronie dewelopera - jawabud.pl.

mot / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA