Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 22 stycznia 2016
  • 23 stycznia 2016
  • wyświetleń: 8121

Zderzenie trzech Peugeotów 206

W czwartek rano w Radostowicach doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Wszyscy uczestnicy zderzenia podróżowali tym samym modelem pojazdu - Peugeotem 206.

wypadek
Zderzenie trzech Peugeotów 206 - 21.01.2016 · fot.


Kolizja miała miejsce na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Granicznej. Jak informuje st.asp. Karolina Błaszczyk, oficer prasowy pszczyńskiej policji, w chwili zdarzenia 41-letnia mieszkanka Radostowic jechała Peugeotem 206 ulicą Pszczyńską w kierunku Suszca. W tym samym czasie z naprzeciwka, w kierunku Pszczyny jechał inny Peugeot 206, którym kierowała 44-letnia mieszkanka Suszca. Te samochody zderzyły się na skrzyżowaniu.

W zdarzeniu udział wziął również 33-letni mieszkaniec Poręby (jadący także Peugeotem 206), który w tym momencie włączał się do ruchu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Wszyscy uczestnicy byli w chwili kolizji trzeźwi.

Mandat karny nie został wystawiony, a sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA