Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 stycznia 2016
  • wyświetleń: 6170

III Powiatowy Bal Charytatywny

W ostatni piątek karnawału - 5 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu odbędzie się III Powiatowy Bal Charytatywny. W sprzedaży zostały ostatnie bilety!

bal charytatywny 2014
W Suszcu odbędzie się III Powiatowy Bal Charytatywny. · fot.


Organizatorzy tradycyjnie przeznaczą dochód z tegorocznego balu na wykończenie Domu Kulejących Aniołów w Piasku. Wsparcie zostanie także przekazane na zorganizowanie wypoczynku wakacyjnego podopiecznych pszczyńskiego domu dziecka.

Bal odbędzie się w piątek, 5 lutego w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu (ul. Ogrodowa 22), początek o godz. 19.00. Ze względu na duże zainteresowanie tym wydarzeniem informujemy, że w sprzedaży zostały ostatnie bilety!

bal charytatywny 2015
W Suszcu odbędzie się III Powiatowy Bal Charytatywny. · fot.


Organizatorzy zapewniają porywającą do tańca muzykę, wyśmienite jedzenie, fantastyczną atmosferę i sporo atrakcji. Cena biletu: 300 zł za parę. Bilety do nabycia u organizatorów balu: Tomasz Bratek - tel. 609 568 567, Jacek Kotajny - tel. 601 514 249, powiat pszczyński - tel. 32 449 23 00. Patronat honorowy: starosta pszczyński, Paweł Sadza.

new / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA