Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 11 lutego 2016
  • wyświetleń: 1744

W Suszcu powstaje mapa zagrożeń

Trwają debaty na temat map zagrożeń i związane z tym konsultacje ze społeczeństwem w poszczególnych gminach powiatu pszczyńskiego. We wtorek policjanci spotkali się z mieszkańcami Suszca przedstawiając im założenia projektu i związane z nim korzyści dla społeczności lokalnych.

Debata nad mapą zagrożeń w Suszcu - 9.02.2016 · fot.


Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pszczynie, mł. insp. Waldemar Prietz, zaprezentował w formie slajdów stan bezpieczeństwa w powiecie i poszczególnych gminach, nakreślił główne założenia związane ze strategią tworzenia map zagrożeń i wysłuchał uwag na ten temat zebranych na sali mieszkańców gminy.

Zgłoszone wnioski dotyczyły głównie zagadnienia ruchu drogowego i drogi wojewódzkiej, która przebiega przez Suszec. Do dyskusji z mieszkańcami włączył się także naczelnik Wydziału Prewencji Bogdan Brosz i policjanci z komórki zajmującej się zwalczaniem patalogii wśród nielenich. Na sali obecny był również dzielnicowy tej gminy.

BM / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA