Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 lutego 2016
  • wyświetleń: 2133

Mapa zagrożeń w Kobiórze

W dniu 18 lutego w Urzędzie Gminy Kobiór odbyły się konsultacje w sprawie założeń do stworzenia mapy zagrożeń bezpieczeństwa. Konsultacje, spotkania i debaty w tej sprawie odbywają się w całej Polsce.

Mapa zagrożeń bezpieczeństwa w Kobiórze - 18.02.2016 · fot.


Celem map jest określenie skali i rodzaju wszystkich zagrożeń występujących na naszym terenie. Mapy zostaną opracowane na podstawie danych Policji oraz informacji zebranych w ramach przeprowadzonych konsultacji. Utworzenie mapy jest jednym z priorytetów programu rządowego Komendy Głównej Policji oraz Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W konsultacjach, których organizatorem była Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie wzięli udział: wójt, dyrektorzy jednostek i zakładów gminnych, kierownicy referatów urzędu gminy, przedstawiciele organizacji oraz kółek z terenu Gminy Kobiór. Przedstawiciele Komendy przedstawili dane dotyczące stanu bezpieczeństwa w powiecie i naszej gminie oraz omówili główne założenia. Funkcjonariusze zaapelowali do uczestników spotkania o pomoc przy tworzeniu mapy i wskazaniu obszarów, które powinny się na niej znaleźć.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA