Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 marca 2016
  • wyświetleń: 11482

60-latek z marihuaną i amfetaminą

Pszczyńscy policjanci zatrzymali w Kobiórze dwóch "przedsiębiorczych" emerytów, którzy okradali sklepy spożywcze w Kobiórze i Tychach. Dodatkowo jeden z nich wpadł z działką amfetaminy i marihuany.

Dwójkę mężczyzn udało się zatrzymać dzięki interwencji pracowników jednego ze sklepów spożywczych w Kobiórze. Policjanci zatrzymali najpierw 66-latka, a potem jego młodszego o 6 lata kompana, który czekał samochodzie zaparkowanym na pobliskiej stacji paliw.

W samochodzie policjanci znaleźli kilka reklamówek wypełnionych po brzegi artykułami spożywczymi, ale na tym znalezisku się nie skończyło. W portfelu 60-letniego mężczyzny znajdowały się także dwa małe woreczki strunowe z amfetaminą i marihuaną. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że znalezione przy nim "ziółka" są jedynie wypróbowanym środkiem na uspokojenie jego schorowanego serca i poprawę koncentracji.

Teraz o dalszym losie dwójki emerytów zadecyduje prokurator i sąd.

ups / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA