Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 marca 2016
  • wyświetleń: 41016

Wypadek na DK-1: dwie osoby ranne

W czwartek w południe na drodze krajowej 1 w Kobiórze, na wysokości skrzyżowania z ulicą Rodzinną, doszło do wypadku. Dwie osoby zostały ranne. Stan jednej z nich wymagał transportu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Wypadek na DK-1 w Kobiórze - 24.03.2016 · fot.


Jak informuje kom. Michał Tymcio z pszczyńskiej policji, 38-letni kierowca Opla Insigni, mieszkaniec Rudy Śląskiej podczas manewru wyprzedzania najechał na tył samochodu marki Toyota Yaris, którym podróżowali 73-letni mężczyzna i 68-letnia kobieta. W wyniku zderzenia Toyota została zepchnięta do rowu.

Wypadek na DK-1 w Kobiórze - 24.03.2016 · fot.


Kierujący i pasażerka Toyota Yaris zostali zakleszczeni w pojeździe. Niezbędna okazała się pomoc straży pożarnej. 68-letnia pasażerka toyoty, w stanie ciężkim, została przetransportowana do szpitala karetką pogotowia ratunkowego, natomiast kierujący został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.Kierowca Opla Insigni był trzeźwy. Niewykluczone, że przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.

Miejsce zdarzenia:

new / pless.pl, źródło: pless.pl - Pszczyńskie Drogi

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA