Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2016
  • 21 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 2921

"Piosenki naszych rodziców" - koncert OMBR w PCKulu

W czwartek, 14 kwietnia w Pszczyńskim Centrum Kultury odbył się już 13 koncert z serii: "Terapeuci Śpiewają". Tym razem była to powtórka koncertu pt: "Piosenki naszych rodziców". Powtórka z niespodziankami. Na scenie pojawiły się nowe osoby. Zaśpiewali dla nas: Jorge Baber i Gabrysia Świerczek. Nowi wykonawcy od razu zdobyli serca publiczności. Na scenie tradycyjnie już zagrały dwa oddzielne zespoły muzyczne, pierwszy pod przewodnictwem Szymka Szczepańczyka, a drugim pokierował Paweł Kukla.

Koncert OMBR w PCKulu - „Piosenki naszych rodziców” - 14.04.2016 · fot.


Kolejny koncert za nami, koncert, gdzie my, pracownicy i przyjaciele Ośrodka Matka Boża Różańcowa z Pszczyny, śpiewamy na rzecz naszego Ośrodka. Kolejny, nie oznacza, że emocji i przeżyć mniej. Tutaj nie można popaść w rutynę. Sam cel koncertu jest ważny - najważniejszy i przede wszystkim po to podejmujemy się organizacji tak wielkiego przedsięwzięcia. Ale w parze z tym idzie miłość do muzyki, występów i wspólnych spotkań. Jest w nas pragnienie śpiewania i grania. Każdy z nas marzył o tym, aby kiedyś odśpiewać swoją ulubioną piosenkę, na scenie, dla publiczności, aby móc wyśpiewać swoje uczucia, pragnienia - te koncerty to umożliwiają. Nikt nie śpiewa za karę, nikt nie śpiewa pod przymusem - śpiewamy, bo chcemy, bo to kochamy. Nasze koncerty to nie wyścigi na głosy, na to kto lepszy, a kto gorszy - to koncert, gdzie nie to jest najważniejsze.

Kolejny raz, równie mocno dziękujemy Szymkowi, Jankowi, Grzegorzowi, Stasi, Jorgusiowi, Pawłowi, Kajtkowi, Arkowi i Gabrysi za poświęcony czas i serce, za rozmowy, za znajomość. Dziękujemy również akustykom, jak i całej obsłudze Pszczyńskiego Centrum Kultury z dyrektorem Michałem Czernkiem na czele. Dziękujemy i już zapraszamy na kolejny koncert jesienną porą - temat koncertu poszukiwany.

Koncert był też okazją do przeprowadzenia zbiórki publicznej nr: 2016/31/OR na cele statutowe naszego Ośrodka. Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Prosimy też o wspieranie Ośrodka Matka Boża Różańcowa poprzez przekazanie 1% z podatku dochodowego do Fundacji Caritas Katowice (KRS: 0000291119). W celach można dopisać nazwę naszej placówki.

OMBR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA