• 16 kwietnia 2016
  • 26 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 35678

[WIDEO] Wrak Race Rally Extreme na radostowickim złomowisku

W sobotę na złomowisku w Radostowicach odbył się rajd z cyklu Wrak Race Rally Extreme. Zapraszamy do obejrzenie materiału wideo jednego z wyścigów.

WIDEO - wyścig nr 4

Loading...

WIDEO - przed wyścigiem nr 4

Loading...

Wrak Race Rally Extreme - 23.04.2016 · fot. pless.pl

Jak co roku, oprócz wyścigów organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji. W ramach imprezy odbył się m.in. koncert zespołu The Sin Company, pokaz stuntu MTB - Boju Stunts oraz pokaz rybnickiego klubu paralotniowego. Stworzona została także ogrodzona strefa atrakcji dla dzieciaków, którymi zajęli się doświadczeni animatorzy.

O co chodzi w imprezach Wrak Race Rally Extreme?

Wystarczy samochód osobowy o wartości nie przekraczającej 1000 złotych i chęć dobrej zabawy. Każdy z uczestników ma do przejechania 20 minut po torze. Zwycięzcą zawodów zostaje ten uczestnik, któremu w tym czasie uda się pokonać jak największą liczbę okrążeń. W każdym biegu startuje max 15 samochodów, z czego pierwsze miejsca pozwalają na udział w biegach półfinałowych. Na koniec zwycięzcy startują w wyścigu finałowym - tutaj już nikt nie oszczędza samochodów - walka trwa do końca.