Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 26 kwietnia 2016
  • wyświetleń: 7821

Chuligański wybryk 41-latka na stacji paliw w Kobiórze. Pobił pracownika

Pijany 41-letni mieszkaniec Kobióra, któremu ekspedientka odmówiła sprzedaży alkoholu, wszczął awanturę na stacji paliw. Nieprzyzwoite zachowanie klienta poskromił jeden z pracowników. Niestety w trakcie ujęcia agresora stracił ząb i doznał skręcenia stawu kolanowego. Mimo tego, zdołał przekazać pszczyńskim policjantom awanturnika.

Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych. Pracownica jednej ze stacji paliw w Kobiórze odmówiła sprzedaży alkoholu pijanemu klientowi. Bełkoczący i chwiejący się na nogach mężczyzna postanowił dać upust swojemu niezadowoleniu i wszczął awanturę. Wulgaryzmy, które wykrzykiwał, i jego agresywne zachowanie bardzo zaniepokoiły ekspedientkę i pozostałe osoby przebywające w środku.

Kobieta próbowała uspokoić niesfornego klienta, co jednak - jak się później okazało - przy jego przeszło 2 promilach alkoholu w organizmie, okazało się bezskutecznym zabiegiem. Na jego chuligańskie popisy nie pozostał obojętny drugi pracownik stacji, który ujął awanturnika i poinformował o całym zdarzeniu dyżurnego pszczyńskiej policji. Swoją bohaterską postawę przypłacił wybitym zębem i skręceniem stawu kolanowego. Mimo wszystko, to właśnie dzięki jego postawie, 41-latek z Kobióra nie uniknie konsekwencji swojego zachowania. Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała o charakterze chuligańskim.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA