Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 maja 2016
  • wyświetleń: 2041

Międzynarodowy Dzień Strażaka w Kobiórze - pamiątkowe zdjęcie

1 maja w Kościele Parafialnym w Kobiórze odbyła się uroczysta msza święta w intencji kobiórskich strażaków, ich rodzin oraz za zmarłych strażaków.

OSP Kobiór, straż pożarna
Spotkanie z druhami OSP Kobiór z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka · fot.


Po mszy świętej w Domu Parafialnym strażacy spotkali się z księdzem proboszczem oraz przedstawicielami władz gminy. Rozmawiano o dotychczasowej współpracy a także o problemach z jakimi boryka się kobiórska jednostka.

Jak co roku druhowie zostali wyróżnieni medalami za zasługi dla pożarnictwa oraz odznakami za wysługę lat. Złoty medal za zasługi dla pożarnictwa otrzymał druh Łukasz Tomaszczyk, srebrny medal otrzymał druh Adam Błaszczyk, brązowe medale za zasługi dla pożarnictwa otrzymali druhowie Marek Jóźwiak, Dariusz Cuber, Adam Zel. Wyróżnienia te wręczyła zaproszona na uroczystość v-ce prezes ZOP ZOSP RP w Pszczynie Pani Iwona Kwiatkowska.

OSP Kobiór, straż pożarna
Spotkanie z druhami OSP Kobiór z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka · fot.


Przyznano również 5 odznak za wysługę lat: 5 lat - druh Krzystof Widłok 10 lat - druhowie Tomasz Kozik, Jacek Kozik, Adam Błaszczyk, Arkadiusz Żebrowski. Wyróżnienia te wręczył Prezes Zarządu OSP Kobiór druh Dariusz Pudełko. Po spotkaniu wykonano pamiątkowe zdjęcia.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA