Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 maja 2016
  • wyświetleń: 7935

Takie samochody jeździły kiedyś po Pszczynie

Dziś w czasach niezwykle nowoczesnych samochodów z wielką nostalgią obserwujemy pojazdy, które parkują na pszczyńskim rynku przy okazji wszelakich zlotów zabytkowych automobili. Jedna z naszych czytelniczek posiada jednak niezwykłą pamiątkę, która potwierdza, że kiedyś to właśnie takie pojazdy poruszały się po mieście.

samochód, pojazd, historyczny, dawniej
Takie samochody jeździły kiedyś po Pszczynie. · fot.


Ta pamiątka to rodzinne zdjęcie, które przedstawia krewnego pani Stanisławy Badowskiej w starym samochodzie. Niestety nie znamy marki pojazdu, którym poruszał się bliski naszej czytelniczki. Jeżeli mamy w naszym gronie fanów i znawców zabytkowej motoryzacji, to bardzo prosimy o podpowiedź w komentarzach. :)

Przy okazji informujemy, że już 11 i 12 czerwca odbędą się kolejne wydarzenia związane właśnie z zabytkowymi pojazdami. W obydwa dni organizowany będzie VII Międzynarodowy Zlot Pojazdów Zabytkowych, a 12 czerwca także V Plenerowa Wystawa Motocykli Zabytkowych.

new / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA