Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 15 maja 2016
  • 25 czerwca 2016
  • wyświetleń: 4484

Gminy Miedźna i Suszec walczą o podwórko NIVEA

Za nami:

Firma NIVEA organizuje konkurs, w którym nagrodami są tzw. podwórka - atrakcyjne place zabaw. Z naszego powiatu w szranki stanęły gminy Miedźna i Suszec.

Gminy Miedźna i Suszec walczą o podwórko NIVEA


To już drugi konkurs, w którym te gminy biorą udział. Równolegle walczą także o siłownie zewnętrzne. Zaszła jednak mała zmiana - tym razem Miedźna zgłosiła kandydaturę Góry. - Pierwszą lokalizacją miało być boisko przy ul. Różanej w Woli. Okazało się jednak, że nie spełnia wymogów regulaminowych. Drugi z wyborów też nie. Zaczęliśmy szukać zatem innej, żeby nie tracić okazji. Pojawiła się propozycja boiska w Gilowach, ostatecznie jednak padło na Górę - wyjaśnia Marcin Germanek, pomysłodawca i inicjator akcji.

W tej gminie zgłoszona została działka znajdująca się na skrzyżowaniu ulic Polnej i Cmentarnej. Z kolei w Suszcu podwórko powstać może przy ulicy Ogrodowej 1. By tak się jednak stało potrzebne są głosy mieszkańców. Wesprzeć lokalizacje można na dwa sposoby. Poprzez stronę internetową www.nivea.pl bądź pobierając specjalną aplikację mobilną. Codziennie oddać można 1 głos, a samo głosowanie trwa do 30 czerwca. Zwycięskich 40 miast będzie mogło cieszyć się Rodzinnymi Miejscami Zabaw.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA