Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 16 maja 2016
  • wyświetleń: 2250

Nowy Zarząd Koła Związku Górnośląskiego w Suszcu

10 maja w Sali Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu odbyło się walne zebranie członków Koła Związku Górnośląskiego w Suszcu. Po przedstawieniu sprawozdania przez prezesa Wojciecha Lalę w głosowaniu jawnym udzielono absolutorium ustępującemu Zarządowi i wybrano nowy Zarząd.

Prezesem został ponownie Wojciech Lala, który sprawuje tę funkcję od 1997 roku. Członkami nowego Zarządu zostali: Joanna Paluszewska-Szweda, Beata Paszkowska, Piotr Waleczek, Tomasz Plekaniec, Grzegorz Kozyra oraz Paweł Lala.

Podczas zebrania odbyła się dyskusja, w czasie której zebrani m.in. wyrazili zaniepokojenie w związku z fatalnym stanem figury Maryjki w branickim lesie. - Potrzebny jest jak najszybszy remont. Koło ZG w Suszcu apeluje do władz samorządowych Gminy Suszec, Powiatu Pszczyńskiego i Nadleśnictwa Kobiór, jak i wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby pomóc w odnowieniu naszej Maryjki o pomoc w tym remoncie - apeluje nowy Zarząd.

figura Maryjki w branickim lesie
Figura Maryjki w branickim lesie · fot.


Wszystkich zainteresowanych działalnością Koła zapraszamy na stronę internetową www.zgsuszec.pl.

Aleksandra Kuzia-Gottwald

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA