Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 19 maja 2016
  • 14 lipca 2016
  • wyświetleń: 2391

Rusza konkurs "Działaj Lokalnie" - można wygrać 3000 zł

Za nami:

16 maja Centrum Społecznego Rozwoju- Afiliowany Ośrodek Działaj Lokalnie, działający na terenie powiatu mikołowskiego i pszczyńskiego, ogłosiło Lokalny Konkurs Grantowy "Działaj Lokalnie". Najlepsze projekty zgłoszone do konkursu otrzymają grant w wysokości 3.000 zł, a łączna pula przeznaczona na granty w 2016 roku wyniesie 15.000 zł. Wnioski można składać do 15 lipca.

„Działaj Lokalnie”


Program "Działaj Lokalnie" realizowany jest w Polsce od 2000 roku. Jego celem jest aktywizowanie lokalnych społeczności wokół różnych celów o charakterze dobra wspólnego. Realizacji Programu służy organizowanie konkursów grantowych, w ramach których wspierane są projekty inicjujące współpracę mieszkańców z małych miejscowości.

"Działaj Lokalnie" adresowane jest do organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które spełniają łącznie warunki: mają siedzibę w gminach: Wyry, Ornontowice, Orzesze, Łaziska Górne, Mikołów, Kobiór, Suszec, Pawłowice, Goczałkowice- Zdrój, Miedźna oraz planują prowadzić działania na terenie przynajmniej jednej z wymienionych gmin.

W ramach konkursu sfinansowane zostaną projekty trwające nie mniej niż dwa i nie więcej niż cztery miesiące, realizowane w okresie od 1 września do 31 grudnia 2016 roku. Każdy wnioskodawca musi zapewnić wkład własny w wysokości minimum 25% wartości wnioskowanej dotacji, z czego min. 5% w postaci finansowej. Wnioski należy złożyć poprzez generator wniosków znajdujący się na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl do 15 lipca 2016 roku do godziny 23:59.

Dokumentacją konkursową dostępna jest na stronie stowarzyszenia Centrum Społecznego Rozwoju: www.csr.biz.pl. Wszelkich informacji na temat konkursu udziela Maria Kamyk, tel. 531-135-512, e-mail: maria.kamyk@csr.biz.pl. Szczegółowe informacje na temat Programu "Działaj Lokalnie" znajdują się na stronie www.dzialajlokalnie.pl.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA