Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 20 maja 2016
  • wyświetleń: 1048

Przebudowa fragmentu ulicy Ołtuszewskiego w Kobiórze

18 maja przez wójta gminy Kobiór została podpisana umowa na wykonanie przebudowy fragmentu ul. Ołtuszewskiego w Kobiórze na odcinku o długości 1,327 km, od skrzyżowania z ul. Przelotową (Droga Wojewódzka 928) do ul. Beskidzkiej (Droga Krajowa nr 1).

Ołtuszewskiego, umowa, droga, wójt Kobiór
Podpisano umowę na przebudowę fragmentu ulicy Ołtuszewskiego w Kobiórze. · fot.


Zakres planowanych robót obejmuje między innymi: ułożenie warstwy wyrównawczej i ścieralnej nawierzchni jezdni o powierzchni ponad 6100 m kw., wykonanie utwardzenia poboczy - opasek z kruszywa kamiennego (1327,52 m kw.), wykonanie fragmentu chodnika dla pieszych z kostki betonowej oraz pozostałe roboty towarzyszące. Termin wykonania robót drogowych upływa 30 czerwca.

Wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg "Drogopol - ZW" z siedzibą w Katowicach. Firma została wyłoniona w drodze przetargu nieograniczonego. Ogólny koszt zamówienia zgodnie z ofertą wykonawcy wyniesie 213.244,19 zł brutto.

W związku z inwestycją w najbliższym czasie należy spodziewać się przejściowych utrudnień w ruchu drogowym w tym rejonie Kobióra.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA