Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 2 czerwca 2016
  • 3 czerwca 2016
  • wyświetleń: 11333

DW935 w Radostowicach: 19-latek wpadł w poślizg i uderzył w Audi

Kierowcy, jadący wczoraj po południu drogą wojewódzką nr 935 w Radostowicach, odczuli skutki zdarzenia drogowego jakie miało miejsce na wysokości złomowiska pojazdów. Po zderzeniu się dwóch samochodów, jeden z nich przewrócił się na jezdnię, blokując przejazd. Spowodowało to spore korki.

Lublin
fot.


Do zdarzenia doszło około godz. 13. 19-latek z Czechowic- Dziedzic, który prowadził dostawczego Lublina, zaczął gwałtownie hamować, kiedy zobaczył przed sobą skręcającego w prawo kierowcę Audi. Próba hamowania na śliskiej nawierzchni jezdni zakończyła się jednak wpadnięciem w poślizg, a w efekcie uderzeniem w tył Audi i przewróceniem Lublina na bok.

Loading...


W zdarzeniu ucierpiała 46-letnia mieszkanka Radostowic, kierująca Audi. Kobieta z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Obydwoje kierowcy byli trzeźwi. Rucha na drodze był przez długi czas utrudniony. Utworzyły się spore korki.Miejsce zdarzenia

ups / pless.pl, źródło: pless.pl - Pszczyńskie Drogi

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA