Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 6 czerwca 2016
  • 8 czerwca 2016
  • wyświetleń: 9846

Pszczyński zespół wygrał przegląd w Oświęcimiu i nagrywa single

Synesthesia Band to młoda grupa z Pszczyny grająca groove rock. W miniony weekend muzycy mogli zaprezentować swoje utwory podczas przeglądu zespołów na Juwenaliach Oświęcimskich 2016. Zespół podbił serca publiczności i otrzymał tytuł laureata.

Synesthesia Band na przeglądzie zespołów na Juwenaliach Oświęcimskich - 06.2016 · fot.


- Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że wygraliśmy przegląd zespołów podczas imprezy Juwenalia Oświęcimskie ex aequo z zespołem Joined. Wspaniałe chwile, wspaniali ludzie, wspaniałe wspomnienia. Jednak nie spoczywamy na laurach i rozwijamy się dalej. Dziękujemy wszystkim obecnym, organizatorom, jury, innym zespołom i wszystkim tym, którzy przyczynili się do naszego sukcesu - skomentował na Facebooku Synesthesia Band.Zespół tworzą: Anita Londzin (wokal), Mateusz Pydyn (gitara elektryczna), Filip Szczotka (gitara elektryczna), Jakub Kałuża (gitara basowa) oraz Kacper Wieja (perkusja). W najbliższych tygodniach Synesthesia Band będzie nagrywał nowe single.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA