Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 13 czerwca 2016
  • wyświetleń: 9577

Wybrała się do baru na piwo, zabierając syna - miała 2 promile

W niedzielę w Kobiórze 38-letnia kobieta, wybierając się do lokalu na piwo, zabrała ze sobą 5-letniego syna. O jej nieodpowiedzialnym zachowaniu powiadomił policję jeden z klientów baru.

Wczoraj około 15.00 w jednym z kobiórskich lokali widok pijanej matki i jej małego synka zaniepokoił jednego z klientów. Postanowił powiadomić o wszystkim policję. Patrol, który przybył na miejsce, potwierdził zgłoszenie.

Okazało się, że 38-letnia kobieta miała prawie 2 promile alkoholu w swoim organizmie i w takim stanie sprawowała opiekę nad swoją pociechą. Chłopiec trafił do placówki opiekuńczej, a jego matka już wkrótce trafi do sądu, gdzie będzie musiała wytłumaczyć się ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania.

W tym miesiącu to już trzecie zgłoszenie dotyczące nieodpowiedzialnej opieki nad małoletnim dzieckiem. Z początkiem miesiąca, statystyki pszczyńskiej jednostki zarejestrowały pijaną matkę, która z ponad 2 promilami w organizmie opiekowała się swoim dwumiesięcznym synkiem, a ostatnio, z podobnym stężeniem we krwi, inna matka zajmowała się swoją 17-miesięczną córką.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA