Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 29 lipca 2016
  • wyświetleń: 1464

Rusza termomodernizacja budynku przedszkola i OSP w Gilowicach

Wkrótce rozpoczną się prace związane z remontem budynku w Gilowicach, w którym mieszczą się oddziały zamiejscowe Gminnego Przedszkola Publicznego "Bajka" we Frydku oraz OSP Gilowice.

28 lipca w siedzibie Urzędu Gminy Miedźna, wójt gminy Bogdan Taranowski, podpisał z wyłonioną w drodze przetargu nieograniczonego firmą PORTAL S.C. Dagmara Malmon-Lech, Paweł Lech z Bielska Białej, umowę na "Termomodernizację budynku przy ul. Korfantego 70 w Gilowicach".

Zakres inwestycji obejmuje między innymi: demontaż zniszczonej stolarki okiennej i montaż nowej, wymianę stolarki drzwiowej, ocieplenie ścian zewnętrznych, docieplenie stropodachu, malowanie i remont pokrycia dachu, a także remont balkonu. Całkowity koszt inwestycji to 122 139,31 zł

Prace wykonywane będą na obiekcie czynnym, dlatego wykonawca do minimum ograniczy utrudnienia związane z remontem. Termin zakończenia realizacji inwestycji przewiduje się na koniec października 2016 r.

43-227 Gilowice
ul. Korfantego 70

kom. 665-310-500

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA