Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 8 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 11429

Wypadek z udziałem motocyklisty na DK-1 w Kobiórze

Policjanci z Pszczyny ustalają dokładny przebieg wczorajszego wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. Na kobiórskim odcinku "jedynki" zderzyły się: motocykl, samochód ciężarowy i ciągnik rolniczy. W wypadku ucierpiał 26 letni motocyklista. Utrudnienia trwały około trzech godzin.

wypadek, kobiór, dk1, jedynka, karetka, policja
Wypadek w Kobiórze na DK-1 · fot.


W poniedziałek około godziny 21 w Kobiórze na drodze krajowej nr 1 kierunek Pszczyna doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla, pojazdu ciężarowego z przyczepą oraz ciągnika rolniczego z przyczepą. Z wstępnych ustaleń policjantów wykonujących czynności na miejscu zdarzenia wynika, że 56 letni kierujący pojazdem ciężarowym m-ki Mercedes z przyczepą do przewozu samochodów jadąc prawy pasem DK-1 w kierunku Pszczyny wykonując manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego zderzył się z jadącym lewym pasem 26 letnim kierującym motocyklem m-ki Kawasaki.

W wyniku zdarzenia motocyklista utracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i uderzył w barierę rozdzielającą jezdnię, a kierujący samochodem ciężarowym najechał na wyprzedzany ciągnik rolniczy. W zdarzeniu obrażeń doznał 26 letni pszczynianin, który został zabrany przez załogę karetki pogotowia do szpitala.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna, pless.pl - Pszczyńskie Drogi

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA