Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 7 września 2016
  • wyświetleń: 3480

Ruszyły prace na ulicy Topolowej w Miedźnej - uwaga objazdy

Przepust pod drogą i prawie 270 metrów nawierzchni zostaną wyremontowane na ul. Topolowej w Miedźnej. W związku z pracami od środy, 7 września obowiązują objazdy.

Topolowa objazd
fot.


Koszt całej inwestycji to prawie 240 tys. zł. Na jej realizację powiat pozyskał dofinansowanie z budżetu państwa w kwocie aż 190 tys. zł.

7 września ruszyły prace związane z remontem przepustu drogowego na ul. Topolowej w Miedźnej, dlatego ten odcinek drogi zostanie wyłączony z ruchu. Kierowcy będą musieli korzystać z objazdu ulicami Wiejską i Pszczyńską (DW933) w Miedźnej i Ćwiklicach oraz ulicą Kombatantów w Ćwiklicach (objazd na mapie). Piesi i rowerzyści będą mogli używać specjalnej kładki, umożliwiającej swobodny ruch w obu kierunkach.

Ul. Topolowa w Miedźnej - 08.2016 · fot.


Na wykonanie wszystkich prac remontowych wykonawca, Firma Remontowo-Budowlana Łukasz Waleczek, ma czas do 18 listopada.

To nie pierwsze prace wykonywane na tym terenie. W zeszłym roku wyremontowano przepust drogowy wraz z rowami w rejonie skrzyżowania ul. Wiejskiej i Topolowej. Koszt tego zadania wyniósł wtedy prawie 55 tys. zł.

new, źródło: Powiat

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA