Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 września 2016
  • 26 września 2016
  • wyświetleń: 18858

Mieszkaniec Czarkowa nagrał teledysk disco polo

Karol Wolski - aktor, wokalista, reżyser, scenarzysta i konferansjer. Od roku mieszka w Czarkowie, gdzie pisze teksty i przygotowuje się do pracy. Wraz z zespołem Ach Karol nagrał premierową piosenkę w klimacie disco polo.

- Zespół Ach Karol jest projektem czysto rozrywkowym, stworzonym przez ludzi z poczuciem humoru, lubiących się bawić, mających dystans do siebie i do otaczającej rzeczywistości. Do takich odbiorców też chcielibyśmy trafiać - mówi Karol Wolski.

Twórcami projektu Ach Karol są: Karol Wolski, Krzysztof Styrna oraz Tomasz Gilewski. Zespół został zaproszony do współpracy z Filharmonią Dowcipu, z którą będzie można go zobaczyć i usłyszeć od października w największych salach koncertowych w całej Polsce.

"Żadna się nie oprze" jest premierową piosenką zespołu. W przygotowaniu są już kolejne numery. Zachęcamy do odtworzenia tego utworu!Karol Wolski jest aktorem, wokalistą, reżyserem, scenarzystą, konferansjerem. Zajmuje się także improwizacjami scenicznymi. Od 7 lat gra w krakowskim kabarecie Grupa Rafała Kmity. W serialu "Szkoła" wcielił się w rolę nauczyciela informatyki. Pracuje dla fundacji Czerwone Noski, w ramach której odwiedza dzieci w szpitalach jako wsparcie śmiechoterapeutyczne. Gra w Teatrze Muzycznym w Łodzi. W Pszczynie działa w Ancli jako wokalista i twórca tekstów. Obecnie pracuje nad nowym projektem kabaretowym Kabaret Wolski i do jego pszczyńskiej premiery przygotowuje się razem z aktorką znaną z serialu "Szkoła" - Sabiną Głuch.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA