Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 17 października 2016
  • wyświetleń: 788

Suszec: szkolenie ws. opracowywania projektów zadań publicznych

Powiatowe Centrum Organizacji Pozarządowych działające w partnerstwie Regionalnego Ośrodka Wspierania Ekonomii Społecznej ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie zaprasza na szkolenie z zakresu: "Opracowanie projektów zgodnie z nowym wzorem ofert na realizację zadań publicznych".

Wydarzenie odbędzie się w piątek, 28 października w godzinach 16.00-18.30 w gminie Suszec i poprowadzi je Mateusz Eichner. Spotkanie kierowane jest do wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie Powiatu Pszczyńskiego.

Agenda spotkania

  • 16.00-16.15 - Przywitanie uczestników
  • 16.15-16.45 - Formy współpracy samorządów z organizacjami pozarządowymi
  • 16.45-18.00 - Stosowanie nowego wzoru oferty, umowy i sprawozdania z realizacji zadania publicznego. Wypełnianie przykładowego wniosku i sprawozdania z realizacji zadania publicznego.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizatorzy proszą o telefoniczne potwierdzenie udziału w seminarium: Centrum Społecznego Rozwoju, Aneta Widuch (32) 444-64-53 lub 795-264-731.

Mateusz Eichner - doradca biznesowy ROWES - psycholog, socjolog - Uniwersytet Śląski. Absolwent studiów podyplomowych z zakresu zarządzania gospodarką społeczną na Uniwersytecie Warszawskim. Autor i współautor strategii rozwiązywania problemów społecznych, publikacji oraz badań społecznych i ewaluacyjnych dotyczących sfery społecznej. Specjalista z zakresu budowania partnerstw. Współautor podręcznika dotyczącego zawierania partnerstw i realizacji projektów partnerskich wydanego przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w 2011 roku. Autor wielu projektów aktywizacji zawodowej i społecznej grup wykluczonych, doradca zawodowy. Od 2004 roku związany z Instytutem Współpracy i Partnerstwa Lokalnego, obecnie członek zarządu, współpracownik MOPS Katowice, przewodniczący rady programowej i współzałożyciel Centrum Społecznego Rozwoju (od 2004 roku), nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy. Jego zainteresowania związane są z nowymi formami aktywizacji jednostek i grup społecznych, partnerstwem oraz z ekonomią społeczną.

BM / pless.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA