Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 24 października 2016
  • wyświetleń: 1363

Najpiękniejsze przyblokowe ogródki w Pawłowicach

W czwartek, odbyła się XXI edycja konkurs "Zielonym do Góry" na najpiękniejsze ogródki przyblokowe organizowanego przez Radę Nadzorczą Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Radę Osiedlową Samorządu Mieszkańców.

XXI edycja konkurs „Zielonym do Góry” - 20.10.2016 · fot.


W 1992 roku odbył się pierwszy konkurs na najpiękniejsze ogródki przyblokowe, którego początkową ideą było zmobilizowanie mieszkańców osiedla do większej dbałości o zieleń. Konkurs po trzech latach został nazwany "Zielonym do Góry", a jego nazwa obowiązuje do dnia dzisiejszego. Początkowo brały w nim udział wszystkie ogródki pod klatkami. Później w konkursie brały udział tylko te osoby, które dokonały zgłoszenia. Co roku do konkursu zgłaszanych jest około 100 ogródków.

Tegorocznymi zdobywcami pierwszych trzej miejsc są:
1. Polna 27D - lewa strona klatki D + prawa strona klatki C
2. Górnicza 12C - prawa strona pod oknami klatki C + pas zieleni naprzeciw
3. Górnicza 1E - prawa strona

Zdjęcia konkursowych ogródków dostępne są na stronie internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej Pawłowice - www.smpawlowice.pl/tresc.aspx?artid=5375&typ=0

Podsumowanie konkursu oraz podziękowanie jego uczestnikom wraz z wręczeniem nagród odbyło się w czwartek, 20 października w Osiedlowym Domu Kultury.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA