Wesele Pszczyna Wesele Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie pless.pl

medium nr 1 w Pszczynie

Wiadomości

  • 18 listopada 2016
  • wyświetleń: 5153

Wola: 26-latek skakał po BMW, wszystko zarejestrowały kamery

Policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę z Woli, który uszkodził samochód marki BMW, między innymi skacząc po dachu pojazdu. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Do zdarzenia doszło w nocy z 31 października na 1 listopada na ulicy Przemysłowej w Woli. 26-latek skakał po samochodzie, wyrwał boczne lusterko i wrzucił na dach auta drzwi wejściowe.

Do sprawcy doszli kryminalni z Pszczyny, którzy współpracując z dzielnicowymi z Woli, najpierw wytypowali grupę młodych osób, mogącą mieć związek ze zdarzeniem, a także posłużyli się zapisem z monitoringu skierowanego na był zaparkowany samochód pokrzywdzonego.

Zatrzymano 26-latka, który przyznał się do zarzucanego mu czynu. Swoje zachowanie tłumaczył zbyt dużą ilością wypitego z kolegami alkoholu. W trakcie składania wyjaśnień przyznał, że źle postąpił i wie, że koszt naprawy wyrwanego przez niego lusterka i wgniecionego dachu może go słono kosztować. Na chwilę obecną straty oszacowano na 3.000 złotych.

Mężczyzna musi liczyć się jeszcze z sankcjami prawnymi. Kodeks karny w takich przypadkach przewiduje nawet 5 lat więzienia.

new / pless.pl, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA